Точки от колона Дата Име на състезание Местоположение Организирано от Контакт Поща
62022.03.03Купа Радио ВарнаВарнаРадио ВарнаТодор Янев-
32022.03.24GP Vipava Valley & Crossborder Goriška 2022Сърбия---
32022.03.27GP Adria Mobil 2022Сърбия---
62022.04.02Купа ОбзорОбзор-Тодор Янев-
62022.04.09Купа ПазарджикПазарджикКлуб Печенеги--
52022.04.14Купа ГН Г.С.РАКОВСКИКотелСКК Блу Рокс--
62022.04.16Купа Свиленград и Купа Коста ПаришевСвиленградКК Свиленград 1924--
62022.05.01Купа Милко Димов и Илия КръстевСливенКК Сините Камъни--
62022.05.14Купа ЧирпанЧирпан-Тодор Янев-
62022.05.15Купа БургасБургас-Тодор Янев-
62022.05.20Купа Камен Станчев / Купа БоровецСамоковКК. Левски--
52022.05.21Купа Долчини - етапноСапарева баняКК Долчини Про Тийм--
62022.05.21Купа Долчини - Инд.по.часовникСапарева баняКК Долчини Про Тийм--
62022.05.22Купа Долчини - КритериумДупницаКК Долчини Про Тийм--
Позиция в класирането СП, ЕП общ старт, UCI 2.1 и 1.1. крайно класиране EП инд. по часовник, UCI 2.1. етап; 2.2 и 1.2 крайно класиране UCI 2.2 за етап, БП, ДЛОШ общ старт Национален календар: общ старт, ДЛОШ - инд. по часовник Национален календар: критериум, изкачване до 25км и инд. по часовник
11000850400180100
280068032015580
367557526013065
457546022010558
54753801809050
64003201407540
73252601206535
82752201005530
9225180804525
10175140683820
11150120563216
12125100482612
1310584402210
14856832188
15756028146
16705624124
17655224103
1860482483
1955442473
2050402463
2140321652
2240321652
2340321652
2440321652
2540321652
2630241651
2730241651
2830241651
2930241651
3030241651
31252083 
32252083 
33252083 
34252083 
35252083 
36252081 
37252081 
38252081 
39252081 
40252081 
4120168  
4220168  
4320168  
4420168  
4520168  
4620168  
4720168  
4820168  
4920168  
5020168  
5115124  
5215124  
5315124  
5415124  
5515124  
561082  
571082  
581082  
591082  
601082 

КЛАСИРАНЕ 2022 СЪСТЕЗАТЕЛНИ КАТЕГОРИИ ШОСЕ/ДЛОШ

ИНФОРМАЦИЯ ЗА ОТБОРНО КЛАСИРАНЕТО

Дисциплина: Шосе и Писта при категория Мъже Елит през 2022г.

ПОЗИЦИЯ ТОЧКИ ОТБОР
11491HEMUS-1896 
21051Tzar Simeon 
31005Nessebar 
4616Cycling Team Vassil Levski 
5420Doltcini Pro Team 
6244MARTIGUES SC - Payden&Rygel 
7176Omega Team 
8125Veloraptor 
988COOP 
1070CC Varna 
1151BLUE ROCKS 
1249Palashev 
1340CC Lyastovitsa 1905 
1418Yantra-Ispolin 
1512CYCLING TEAM VEREYA 
167CHERNOMORETZ-BURGAS