Точки от колона Дата Име на състезание Местоположение Организирано от Контакт Поща
62024.03.02Черноморска Колоездачна Лига – 1-ви кръг – Купа „Несебър“НесебърКК Несебър--
62024.03.03Черноморска Колоездачна Лига – 2-ри кръг – Купа Трети мартВарнаКК Варна--
32024.03.0334thTrofej Poreč - Poreč Trophy(1.2)Хърватия---
32024.04.0775thTrofeo Piva(1.2U)Италия---
32024.04.0547thInternationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt(2.1)Германия---
32024.04.0261stG.P. Palio del Recioto - Trofeo C&F Resinatura Blocchi(1.2U)Италия---
62024.04.06Купа ПазарджикПазарджикКК Печенеги--
62024.04.14Купа БургасБургасКК Черноморец Бургас--
42024.04.18Belgrade Banjaluka(2.2)Сърбия---
62024.03.24Черноморска Колоездачна Лига – 3-ти кръг – Купа „Обзор“ОбзорКК Несебър--
52024.04.2653та ОБИКОЛКА НА ВИТОШАСофияКК Васил Левски--
62024.04.28Черноморска Колоездачна Лига – 4-ти кръг – Купа „Каблешково“КаблешковоКК Несебър--
32024.05.0133rdLa Coupe du President de la Ville de Grudziądz(2.1)Полша---
32024.05.0146thRonde de l'Isard(2.2U)Франция---
62024.05.16Купа БоровецСамоковКК Васил Левски--
52024.05.16Купа Камен СтанчевСамоковКК Васил Левски--
32024.05.12Belgrade GP Woman Tour(1.2)Сърбия---
52024.05.19Купа “Милко Димов – Илия Кръстев”СливенКК Сините Камъни--
42024.05.2079thCycling Tour of Albania(2.2)Албания---
62024.05.26Купа „Долината на тракийските владетели“КазанлъкКК Лястовица 1905--
Позиция в класирането СП, ЕП общ старт, UCI 2.1 и 1.1. крайно класиране EП инд. по часовник, UCI 2.1. етап; 2.2 и 1.2 крайно класиране UCI 2.2 за етап, БП, ДЛОШ общ старт Национален календар: общ старт, ДЛОШ - инд. по часовник Национален календар: критериум, изкачване до 25км и инд. по часовник
11000850400180100
280068032015580
367557526013065
457546022010558
54753801809050
64003201407540
73252601206535
82752201005530
9225180804525
10175140683820
11150120563216
12125100482612
1310584402210
14856832188
15756028146
16705624124
17655224103
1860482483
1955442473
2050402463
2140321652
2240321652
2340321652
2440321652
2540321652
2630241651
2730241651
2830241651
2930241651
3030241651
31252083 
32252083 
33252083 
34252083 
35252083 
36252081 
37252081 
38252081 
39252081 
40252081 
4120168  
4220168  
4320168  
4420168  
4520168  
4620168  
4720168  
4820168  
4920168  
5020168  
5115124  
5215124  
5315124  
5415124  
5515124  
561082  
571082  
581082  
591082  
601082 

КЛАСИРАНЕ 2024 СЪСТЕЗАТЕЛНИ КАТЕГОРИИ ШОСЕ/ДЛОШ

Архив 2023
DH | MTB | XC | TRACK | ROAD

ОТБОРНО КЛАСИРАНЕТО

Дисциплина: Шосе и Длош (шосе) при категория Мъже Елит през 2024г.

ПОЗИЦИЯ ТОЧКИ ОТБОР
12282HEMUS-1896         
21476Nessebar         
3573Cycling Team Vassil Levski         
4517CYCLING CLUB VITOSHA         
5162Doltcini Pro Team         
6101OMEGA TEAM         
739Pechenegi         
838SKK Sprint         
935CC Lyastovitsa 1905         
1034CHERNOMORETZ-BURGAS -Martigues Sport Cyclisme         
1132NSA         
1230Tzar Simeon         
1312Rad-Net Oßwald         
144Lotus Team